Můj příběh

Čemukoliv uvěříš je možné

Mojí vizí je pravdivější svět a to musí být nejprve pravdivější každý sám k sobě. Proto jsem se dal na cestu koučování, které pomáhá k tomu, aby si každý našel svoje odpovědi sám.

Dokončení koučovacího výcviku se blíží!

01

Instruktor fitness

První oblastí ve které jsem se začal vzdělávat a získal znalosti byl pohyb. Absolvoval jsem rekvalifikační kurz u Fitness Institutu. Pohyb je pro mne důležitou součástí života, aktivně jsem se věnoval funkčnímu tréninku a vzpírání.

02

Poradce pro výživu

U stejné organizace jsem absolvoval i kurz Poradce pro výživu a prohloubil si svoje znalosti v oblasti výživy, které jsem se věnoval aktivně již předtím. Pro zdraví je to jedna z důležitých složek, to jíme je naším palivem.

03

Integrativní kouč

Od října 2020 jsem ve výcviku Integrativní kouč od INTECO. Koučování jsem prováděl již u nás ve firmě s mými podřízenými. Definitivně se mi potvrzuje, že je to moje poslání a oblast, které se mám věnovat.

jediná jistota je změna

Můj život se neustále posouvá dopředu, protože...

jsem převzal zodpovědnost za svůj život

Uvědomil jsem si, že jediný kdo zodpovídá za můj život jsem jen já. Začal jsem vnímám, co ovlivňuje moje tělo, moji duši a srdce. Zlozvyky, které měli na mě negativní vliv jsem začal přetvářet na pozitivní návyky.

vystupuji z komfortní zóny a bourám limity

Byl jsem pohodlný a zvyknutý na svoji komfortní zónu. Věnování se funkčnímu tréninku, crossfitu, vzpírání mě naučilo překonávat svoje vlastní limity, které jsem v drtivé většině případů pouze v mojí hlavě.

Další vhled mi dalo vystavování se chladu, dnes tolik populární otužování, které praktikuji hlavně na vzduchu.

dokážu být sám se sebou

Hodně mi pomáhá být sám se sebou hlavně v přírodě a soustředí se na přítomný okamžik při různé formě meditace. Práce s mými myšlenkami, umění je zklidnit a zaměřit se na ty zajímavé.

shape
shape
shape